7. Antalya City Expo Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı

Antalya City Expo kapsamında yurtdışından gelen belediyeler Türkiye’deki belediyelerle ikili protokollere imzalar atacak ve aynı zamanda belediyelere hizmet sunan şirketler son teknoloji ürünlerini sergileme imkanı bulacak.

7. Antalya City Expo Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı

Türkiye Belediyeler Birliği ve Akdeniz Belediyeler Birliği işbirliği ile Pyramids Grup Fuarcılık organizatörlüğünde 23-26 Mart 2017’ de 7. si düzenlenen fuara 25.000 ziyaretçi gelmesi hedefleniyor.

1500 Belediye Başkanının katılımıyla gerçekleşecek olan fuara Fas, Kosova, Makedonya,  Irak, İran, Kırgızistan, Kıbrıs, Azerbaycan, Umman, Filistin, Lübnan, Karadağ, Ukrayna, Arnavutluk, Cezayir, Ürdün, Suudi Arabistan, Çin ve Kuveyt’ ten delegeler katılacak.

Antalya City Expo kapsamında yurtdışından gelen belediyeler Türkiye’deki belediyelerle ikili protokollere imzalar atacak ve aynı zamanda belediyelere hizmet sunan şirketler son teknoloji ürünlerini sergileme imkanı bulacak.

Pyramids Grup Fuarcılık’ın organizatörlüğünü yaptığı Antalya City Expo, Türkiye Belediyeler Birliği’nin çatısı altında ve Akdeniz Belediyeler Birliği’nin işbirliğiyle gerçekleşiyor. Katılımcı firmalar, belediye ve ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park-bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı, su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi yeni ürün gruplarını belediyelere ve ziyaretçilere sunacak. Aynı zamanda fuar boyunca Türkiye’nin her yerinden belediyeler yeni şehircilik projelerini sunacak.

İkili Protokoller Kapsamında Körfez Ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve Kuzey Afrika Belediyeleri Antalya’da bir araya gelecek

Suudi Arabistan, Kuveyt, BAE, Umman, Katar, Irak, Lübnan, Filistin, Fas, Mısır, Tunus, Cezayir, Kırgızistan, Azerbaycan, Türkmenistan ve Kazakistan’dan belediye başkanları, valiler, ticaret odaları üst düzey delegeleriyle Türkiye belediyeleri ile yoğun ikili görüşmeler yaparak protokollere imza atacak.

Akdeniz Belediyeler Birliği’nin düzenleyeceği Yerel Yönetimler Sempozyumunda Şehirciliğe Işık Tutulacak

Antalya City Expo binlerce üst düzey ziyaretçiyi ağırlarken fuarla eş zamanlı olarak Uluslararası Yerel Yönetimler Sempozyumu gerçekleşecek. Sempozyum’da yerel yönetimlerde ar-ge ve kalite yönetimi, belediyelerde ihale ve satın alma süreçleri, belediyeler için ulusal ve uluslararası fon kaynakları konulu bir dizi seminere ev sahipliği yapacak.

 

Yazar: Kent Bilgi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir