Adana Kent 2017 Fuarı

TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş tarafından, Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON), Adana Yapı Müteahhitleri Derneği ve İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şubesi ve Kosgeb’in destekleriyle 16 – 19 Şubat 2017 tarihlerinde Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde Adana Kent 2017, 9. Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, […]

Adana Kent 2017 Fuarı

TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş tarafından, Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON), Adana Yapı Müteahhitleri Derneği ve İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şubesi ve Kosgeb’in destekleriyle 16 – 19 Şubat 2017 tarihlerinde Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde Adana Kent 2017, 9. Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri, Çevre Teknolojileri ve Spor Tesisleri Fuarı gerçekleştirilecektir.

İnşaat sektörü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük önem arz eden ana sektörlerden birisidir. Çukurova Bölgesi’nde, bölge nüfusunun büyümesine paralel olarak inşaat sektörü de hızla büyümeye devam etmektedir. ADANA KENT 2017, 9. Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri, Çevre Teknolojileri ve Spor Tesisleri Fuarı 16-19 Şubat 2017 tarihleri arasında Tüyap Adana Fuar ve Kongre Merkezinde kapılarını ziyaretçilerine açacak.

KATILIMCI PROFİLİ
İnşaat Firmaları
İnşaat Malzemesi Üreticileri ve Satıcıları
İş ve İnşaat Makineleri Üreticileri ve Satıcıları
Beton ve Beton Mamulleri Üreticileri ve Satıcıları
Mermer ve Doğaltaş Üreticileri ve Satıcıları
Kapı-Pencere-Cam Üreticileri ve Satıcıları
Duş-Küvet Banyo Üreticileri ve Satıcıları
İskele Sistemleri Üreticileri ve Satıcıları
Güneş Enerjisi Üreticileri ve Satıcıları
Yalıtım-İzolasyon Firmaları
ZİYARETÇİ PROFİLİ
İnşaat Sektöründe Faaliyet Gösteren Tüm Üreticiler
Toptan ve Perakende Firma Yetkilileri
Müteahhitler
Mühendisler
Mimarlar

Yazar: Kent Bilgi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir