Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Alsancak Kentsel Dönüşüm Projesi ile Vizyonunu Sürdürüyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Sahabiye ve Oruçreis Kentsel Dönüşüm Projeleri'nin ardından Alsancak Kentsel Dönüşüm Projesi'nde de kura çekilişini tamamladı ve ihale sürecine hazırlanıyor.

6, 2023 - 09:10
 0  165
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Alsancak Kentsel Dönüşüm Projesi ile Vizyonunu Sürdürüyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, kentsel dönüşüm çalışmalarını hız kesmeden sürdürerek estetik, güvenli ve konforlu yaşam alanları oluşturuyor. Geçtiğimiz aylarda Argıncık Alsancak Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nde hak sahiplerinin katıldığı kura çekilişi gerçekleştirilmiş ve ardından kesin sözleşmeler ile tapu devir işlemleri başlatılmıştı.

Bu çerçevede Büyükşehir Belediyesi, Alsancak Kentsel Dönüşüm Projesi'nin dönüşüm alanındaki birinci grup 2 bloğun yapımı için kat karşılığı ihalesini gerçekleştirecek. İhale, 29 Ağustos 2023 Salı günü saat 14.00'te Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantı Salonu'nda düzenlenecek.

Müracaatlar için son tarih "ihale tarihine kadar" olarak belirlenirken, müracaatların Büyükşehir Belediyesi İhale Komisyonu'na yapılacağı duyuruldu.

Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların daha güvenli, konforlu, estetik ve yeşil alanları bol konutlarda yaşama imkanı bulması amacıyla hak sahipleriyle uyum içinde projeler geliştirip hayata geçirerek vizyonunu sürdürmeye devam ediyor.

Tepkiniz Ne?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

kentbilgisistemi kentbilgisistemi.com; kent bilgi sistemleri(KBS), coğrafi bilgi sistemleri(CBS), gayrimenkul, inşaat sektörü, kentsel dönüşüm ve bu konulara ilişkin mevzuat değişiklikleri, fuarlar ve etkinlikler kısaca kente dair güncel gelişmelerin, haberlerin yer aldığı bilgi amaçlı bir site olarak kurulmuştur.