Türkiye'nin ehliyet yardım sitesi açıldı.

Araba sürme eğitimine ile olan merakımızı siz değerli ehliyet almak isteyenler ile paylaşmak ve karşılıklı etkileşimlerde bulunmak adına başlattığımız projemiz ehliyet.info yayın hayatına 1 Eylül 2007 tarihi ile başlamıştır.

6, 2023 - 09:20
 0  18
Türkiye'nin ehliyet yardım sitesi açıldı.

Uzun yıllardır üzerinde düşünülen fakat kimi zaman maddi sıkıntılar, kimi zaman da vakit bulamadığımız projemizi nihayet sizlerle buluşturduk. Elimizden geldiğince sizleri ehliyet konularında bilgilendirmeye, kaçırdığınız detayları aktarmaya çalışacağız. Sitemizi sürekli geliştirerek sizlere daha iyi hizmet sunmak en önemli amacımız. Umarız bu yolda bizleri desteklersiniz.

Eğitimi yakından takip eden biri olarak Türkiye’de ehliyet bilgileri, sınav soruları incelemeleri ve tüm ehliyet gelişmeleri hakkında detaylı ve doğru bilgi almak amacı ile yola koyulduk ve ehliyet.info” ortaya çıktı.

Ehliyet.info Misyonu

Ehliyet kursu ile ilgili tüm bilgileri en doğru, en detaylı ve göz alıcı şekilde sizlere sunmak. Ehliyet ve araç sürüş ile ilgili merak ettiğiniz her sonun cevabını ehliyet.info üzerinden verebilmek ve bu alanda tüm isteklerinizi karşılayabilmek.

Ehliyet.info Vizyonu

Türkiye’nin en değerli, en güncel ve ihtiyaçlara yönelik Sürücü kursu bilgi sitesi olmak.

Ehliyet.info Hedefleri

Türkiye’nin en çok bilinen ehliyet bilgi sitesi olmak
Sadece sınav değil “ehliyet” konusunu içeren tüm bilgileri sunmak
Sürekli güncel ehliyet ile sınav gündemi takip etmek
Gelişen teknolojiye ayak uydurmak
Ehliyet ile ilgili her türlü içerik hakkında bilgi sahibi olmak/bilgilendirici olmak

Ehliyet.info bir GAZİOĞLU YAZILIM A.Ş. Markasıdır. 

Tepkiniz Ne?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

kentbilgisistemi kentbilgisistemi.com; kent bilgi sistemleri(KBS), coğrafi bilgi sistemleri(CBS), gayrimenkul, inşaat sektörü, kentsel dönüşüm ve bu konulara ilişkin mevzuat değişiklikleri, fuarlar ve etkinlikler kısaca kente dair güncel gelişmelerin, haberlerin yer aldığı bilgi amaçlı bir site olarak kurulmuştur.